salon w męskim stylu

Salon w męskim stylu – gotowe inspiracje

W twoim mieszkaniu brakuje miejsca, w którym mógłbyś poczuć się swobodnie i spędzić czas w męskim gronie? Cóż, nikt za ciebie tego nie zrobi. Najwyższy czas urządzić salon w męskim stylu, w którym będziesz chciał przebywać. Przygotowałam dla ciebie kilka gotowych inspiracji, które możesz wdrożyć właściwie od razu i sprawić, że zyskasz przestrzeń, która będzie należeć wyłącznie do ciebie.

Zacznijmy od rzeczy, które można zmienić szybko, wygodnie i za niewielkie pieniądze. Warto dodać kilka męskich akcentów przy pomocy obrazu lub fototapety. Może to być zdjęcie stadionu wypełnionego kilkudziesięcioma tysiącami kibiców, widok sportowego samochodu mknącego po autostradzie czy też górski krajobraz. Już ta jedna, drobna zmiana spowoduje, że salon zacznie nabierać nowego, męskiego charakteru.

Barek z hokerami w salonie

barek z hokeramiKolejny krok to stworzenie wygodnej przestrzeni do relaksu i spędzania czasu ze znajomymi. Nieoceniona jest w tej kwestii duża, skórzana kanapa. Warto jednak pójść o krok dalej i stworzyć przy ścianie niewielki barek, wokół którego ustawisz hokery. Z doświadczenia wiem, że takie dodatki stają się prawdziwym hitem imprez, a oglądanie meczu z poziomu barku staje się dwa razy bardziej ekscytujące.

Czas na ostatni męski akcent, który możesz zrealizować w delikatny sposób, lub z wielkim rozmachem. Przykładem tej zmysłowej metody jest na przykład powieszenie na ścianie gitary elektrycznej. Są jednak i tacy, którzy potrafią zawiesić pod sufitem maskę klasycznego samochodu, a nawet zamontować w niej dodatkowe oświetlenie salonu. Jest to kosztowne i pracochłonne, jednak efekt jest naprawdę zniewalający.

Pora przejść do działania i wcielić zmiany w życie. Jestem ciekawa, jak zareaguje na te plany partnerka. Przekonanie jej do zmiany wystroju salonu na bardziej męski może bowiem okazać się nie lada wyzwaniem.